Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzy areszty za pobicie

Data publikacji 27.10.2017

Na trzy miesiące trafili do aresztu trzej mężczyźni w wieku od 23 do 31 lat podejrzani o udział w pobiciu do którego doszło w Trzemesznie. Wobec czwartego Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował policyjny dozór. Sprawcom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 21 października 2017 roku w Trzemesznie. Czterech napastników bez powodu zaatakowało dwóch mężczyzn. Mężczyźni pobili swoje ofiary. Dodatkowo jeden ze sprawców zabrał telefon należący do pokrzywdzonego. Na skutek pobicia 33 i 36 latek odnieśli obrażenia ciała. Jeden z nich był hospitalizowany.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzemesznie. Szybko ustalili sprawców, odzyskali również skradziony telefon komórkowy.

Decyzją prokuratora wszyscy sprawcy, którzy są w wieku od 23 do 31 lat zostali zatrzymani, a następnie przesłuchani przez prokuratora. Wszyscy usłyszeli zarzut pobicia, dodatkowo jeden z 31-latków usłyszał zarzut przywłaszczenia telefonu i wpływania groźbą na świadka.

W czwartek Sąd Rejonowy w Gnieźnie na wniosek prokuratury zastosował trzymiesięczne areszty wobec trzech podejrzanych. Czwarty został objęty dozorem policyjnym.

Za pobicie grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

 

odzyskany telefon

Powrót na górę strony