Jesteś świadkiem tego zdarzenia? Skontaktuj się z Policją - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jesteś świadkiem tego zdarzenia? Skontaktuj się z Policją

Data publikacji 28.08.2017

Policjanci proszą o pilny kontakt świadków wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek, 22 sierpnia 2017 roku po godzinie 18:00 na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego z ulicą Roosevelta w Gnieźnie. Po potrąceniu rowerzysty kierujący srebrnym Audi A 4 odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając poszkodowanemu pomocy.

 

Jak ustalili policjanci nieznany kierujący srebrnym Audi A 4 jadąc ulicą Roosevelta z kierunku ul. Libelta w kierunku Al. Reymonta podczas skrętu w prawo zajechał drogę 17-letniemu rowerzyście jadącemu w tym samym kierunku, w wyniku czego kierujący jednośladem wywrócił się doznając obrażeń ciała. Cyklista został następnie przez karetkę pogotowia ratunkowego przetransportowany do szpitala. Po potrąceniu rowerzysty kierujący Audi A 4 odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając poszkodowanemu pomocy.

Świadkowie powyższego zdarzenia proszeni są o pilny kontakt ze śledczym zajmującym się wypadkiem sierż. sztab. Arturem Wieczorkowskim pod numerem telefonu 61 426-02-77 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie przy ul. Jana Pawła II 2, budynek A, pokój 213.

Aktualizacja z dnia 30.08.2017 roku. W ramach prowadzonego postępowania ustalono, że sprawca poruszał się srebrnym samochodem osobowym marki Audi A 4, model B7 z lat produkcji 2004 do 2007 oraz o nadwoziu sedan.

 

poglądowe auto