Wakacje czas zacząć - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wakacje czas zacząć

Data publikacji 23.06.2017

Młodzież uczęszczająca do III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie uroczyście zakończyła Rok Szkolny 2016/2017. Pośród młodzieży byli obecni uczniowie klas o profilu policyjnym, którzy cieszyli się z osiągniętych wyników i otrzymanych okolicznościowych nagród...

 

Dzisiaj 23 czerwca 2017 roku zabrzmiał ostatni dzwonek kończąc Rok Szkolny 2016/2017. W auli budynku szkoły III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie zebrała się młodzież ciesząc się z otrzymania świadectwa i zakończenia kolejnego roku nauki.

Pośród zebranej Dyrekcji na czele z panią mgr Beatą Czechańską, Gronem Pedagogicznym i uczniami byli również obecni przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie to jest Koordynator ds. Współpracy pomiędzy Komendą Powiatową Policji a III Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie oraz Profilaktyk Społeczny i Pełnomocnik Ochrony Praw Człowieka przy Komendancie Powiatowym Policji w Gnieźnie sierż. sztab. Arkadiusz Wieczorek.

W czasie uroczystości została wręczona statuetka ufundowana przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu dla ucznia Huberta Wawrzyniaka za szczególne osiągnięcia w działalności prospołecznej.

Jak zauważył sierż. sztab. Arkadiusz Wieczorek w momencie przekazywania statuetki, gratulując w imieniu Pana Komendanta, że „aby działać na rzecz społeczności lokalnej, trzeba mieć wielkie serce i uśmiechniętą twarz, dzięki czemu dociera się tam, gdzie inni nie potrafią zauważyć losu drugiego człowieka”.

Gratulujemy wszystkim uczniom i uczennicom naszego Liceum ukończenia roku szkolnego oraz przeżycia bezpiecznych i radosnych wakacji, które właśnie się rozpoczęły.

Zatem do zobaczenia 4 września (wyjątkowo w tym roku).