Uwaga. Zmiany organizacji ruchu - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uwaga. Zmiany organizacji ruchu

Data publikacji 30.03.2017

Informujemy, iż w związku z Turniejem Żużlowym "Back In Town", który odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia 2017 roku nastąpią tymczasowe zmiany organizacji ruchu.

W sobotę, 1 kwietnia 2017 roku w związku z organizowanymi zawodami żużlowymi pod nazwą "Back In Town"z udziałem zawodników klubów ekstraligowych nastąpią tymczasowe utrudnienia w organizacji ruchu.

Impreza odbędzie się na stadionie żużlowym przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie. W zawodach weźmie udział około 10 tysięcy kibiców żużlowych z terenu całego kraju.

 

Zmiany w organizacji ruchu planowane są od godz. 15:00 do czasu rozejścia się kibiców, po zakończeniu zawodów około 20:00.

Ograniczenie ruchu dotyczyć będzie ul. Wrzesińskiej, od Ronda Olimpijczyków do ul. Pawła Cymsa.
Na odcinku wyłączonym z ruchu dopuszczony zostanie ruch komunikacji publicznej oraz dojazd do parkingów rozmieszczonych w rejonie stadionu. Przewidywany dojazd do parkingów odbywać się będzie od strony skrzyżowania ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa.

Ponadto na czas wprowadzenia zmiany organizacji ruchu sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu
ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa przełączona zostanie w tryb awaryjny. Dodatkowo na skrzyżowaniach w rejonie stadionu zastosowane będzie ręczne kierowanie ruchem przez uprawnionych funkcjonariuszy oraz oznakowanie informujące o zmianach w organizacji ruchu.