Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zarzuty za kradzież z włamaniem

Data publikacji 27.02.2017

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o dokonanie kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań na terenie miasta. Sprawczyni już usłyszała zarzut. 38-latce za popełnione przestępstwo zgodnie z kodeksem karnym grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

 

W miniony weekend oficer dyżurny gnieźnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań na terenie Gniezna. Łupem przestępcy padł laptop, dwa telefony komórkowe, wiatrówkę, wieżę marki Sony oraz żywność. Jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili, kto mógł dokonać tej kradzieży z włamaniem. Sprawcą okazała się 38-letnia mieszkanka naszego powiatu. Część skradzionych przedmiotów policjanci odzyskali w jednym z gnieźnieńskich lombardów. Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Już usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem. Odzyskane przedmioty funkcjonariusze niebawem przekażą pokrzywdzonemu.

Teraz mieszkanka naszego powiatu odpowie przed sądem. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem zgodnie z kodeksem karnym grozi jej teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Powrót na górę strony