Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 24.02.2017

Dziś w salce konferencyjnej odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącej na emeryturę policjantki Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii– asp. sztab. Małgorzaty Miłończyk.

 

W uroczystości udział wzięli Komendant Powiatowy Policji – mł. insp. Przemysław Kozanecki, I Zastępca Komendanta kom. Sławomir Sikorski, Naczelnik Wydziału Prewencji nadkom. Robert Recki oraz policjanci i pracownicy. Szef gnieźnieńskich funkcjonariuszy podziękował asp. sztab. Małgorzacie Miłończyk za dotychczasową służbę i zaangażowanie w realizację zadań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w szczególności najmłodszych. Życzył, aby w nowej roli - emerytki spełniała swoje marzenia.

Asp. sztab. Małgorzata Miłończyk służbę rozpoczęła w 1991 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. W 1996 roku została przeniesiona do Komisariatu Policji w Witkowie, gdzie pełniła służbę w Zespole Patrolowo – Interwencyjnym. Od 2003 roku pracowała na stanowisku asystenta w Zespole Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii. W 2011 roku otrzymała Medal Milenijny przyznany przez Prezydenta Miasta Gniezna, natomiast w 2014 roku brązową odznakę Zasłużony Policjant.

Kierownictwo Gnieźnieńskiej Policji oraz policjanci i pracownicy cywilni odchodzącej na emeryturę koleżance składają wyrazy podziękowania za dotychczasową współpracę oraz życzą wszelkiej pomyślności i dalszych sukcesów.

 

Powrót na górę strony