Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozmawiali o bezpiecznej drodze do przedszkola

Data publikacji 22.09.2016

Przykładowy obrazW Przedszkolu w Oborze mł. asp. Agnieszka Franckiewicz spotkała się z dziećmi ze wszystkich grup.  Pogadanka dotyczyła szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?….

 

Przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się z policjantką. Pokazały również, że są odpowiedzialni i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.
Funkcjonariuszka opowiedziała przedszkolakom o swojej odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów. Następnie razem wszystkie grupy dzięki autochodzikowi mogły ćwiczyć przejście dla pieszych, gdzie pokazywały, jak prawidłowo powinny korzystać z przejścia, aby bezpiecznie dostać się na drugą stronę ulicy.

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz

 

Powrót na górę strony