Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na kurs samoobrony w Trzemesznie

Data publikacji 21.09.2016

Przykładowy obrazKomisariat Policji w Trzemesznie ogłasza nabór na nieodpłatny kurs samoobrony dla kobiet. Podczas zajęć, które odbywać się będą w październiku tego roku panie nauczą się w jaki sposób bronić się przy pomocy wyuczonych technik sztuk walki.

 

Komisariat Policji w Trzemesznie ogłasza nabór na kurs samoobrony dla pań. Udział  w kursie jest bezpłatny. Mogą w nim wziąć udział mieszkanki miasta i gminy Trzemeszno. Zajęcia (dzięki uprzejmości Urzędu Miasta i Gminy w Trzemesznie) odbywać się będą w każdy piątek października od godziny 18:00 do 19:30 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Trzemesznie. Obowiązuje strój sportowy. Kurs będzie prowadził policyjny instruktor nauk samoobrony. 

Telefoniczne zapisy pod numerem telefonu 724-135-726 prowadzi st. sierż. Krzysztof Brzeziński  z Komisariatu Policji w Trzemesznie. Ilość miejsc ograniczona.

Podczas zajęć instruktor nauczy przede wszystkim, jak unikać niebezpiecznych sytuacji, a jeśli już do nich dojdzie - w jaki sposób bronić się przy pomocy wyuczonych technik sztuk walki. Prowadzący zajęcia przekaże kursantkom podstawy wiktymologii i pomoże ukształtować podstawowe nawyki obronne.

Po zakończonym kursie panie zyskują umiejętności, które – jak same często podkreślają – zwiększają poczucie ich bezpieczeństwa i uczą reagowania adekwatnie do zagrożenia. Znajomość podstawowych chwytów obezwładniających i umiejętność unikania ataków zwiększą ich pewność siebie oraz pozwolą na szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia.

Czekamy na zgłoszenia.

Powrót na górę strony