Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o zabójstwo

Data publikacji 01.09.2016
Przykładowy obrazPolicjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej w Gnieźnie zatrzymali 45-latka podejrzanego o zabójstwo. Mężczyzna przyszedł do mieszkania ofiary i śmiertelnie pobił 36-latka. Sprawca został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

29 sierpnia br. po południu pogotowie ratunkowe otrzymało informację o mężczyźnie, który został pobity w jednym z mieszkań na osiedlu Grunwaldzkim w Gnieźnie. Na miejsce skierowano karetkę pogotowia. Pod wskazanym adresem ratownicy znaleźli 36-latka, który nie dawał oznak życia. Mężczyzna nosił ślady pobicia. Lekarz stwierdził jego zgon. Na miejsce wezwano policjantów. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do sekcji zwłok. Z ustaleń policji wynika, że pomiędzy sprawcą a ofiarą istniał konflikt. Nie wiadomo co było jego powodem.

Jeszcze tego samego dnia po zdarzeniu, policjanci kryminalni zatrzymali w miejscu zamieszkania 45-latka, który trafił do policyjnego aresztu. To on pobił, a następnie kopał leżącego na ziemi 36-latka.

31 sierpnia prokurator przedstawił sprawcy zarzut zabójstwa. Gnieźnieński Sąd Rejonowy przychylił się do wniosku prokuratury i tymczasowo aresztował mężczyznę. Grozi mu nawet dożywocie.

 

 

{flvremote}http://www.wielkopolska.policja.gov.pl/"/"/biblioteka/filmy3/gniezno-zabojstwo.flv{/flvremote}

 

Powrót na górę strony