Ulotki dotyczące bezpieczeństwa uczestników Światowych Dni Młodzieży - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ulotki dotyczące bezpieczeństwa uczestników Światowych Dni Młodzieży

Data publikacji 22.07.2016

Przykładowy obrazCo warto wiedzieć, uczestnicząc w Światowych Dniach Młodzieży 2016? - pod takim hasłem Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji przygotowało ulotkę dla uczestników Światowych Dni Młodzieży. Można w niej znaleźć przydatne informacje i porady dla pielgrzymów, dotyczące m.in. postępowania w przypadku zagrożenia terrorystycznego, kradzieży bądź zagubienia dokumentów i rzeczy osobistych, a także obowiązujących w Polsce przepisów ruchu drogowego

W czwartek 21 lipca 2016 roku zostali oficjalnie powitani goście przybyli na Światowe Dni Młodzieży, a przebywający na terenie naszego miasta. Uroczystość odbyła się w Katedrze Gnieźnieńskiej o godzinie 9:00 połączona z Mszą Świętą.

Policja towarzyszy wszystkim pielgrzymom i jest do ich dyspozycji, aby czas spędzony w tych dniach był  czasem tylko miłych przeżyć i wspomnień. Stąd Komenda Główna Policji przygotowała odpowiednie materiały dotyczące bezpieczeństwa pielgrzymów z kraju i z zagranicy w postaci ulotki.

Ulotka została przetłumaczona na 4 języki: angielski, niemiecki, włoski  i hiszpański i jest rozpowszechniana w wersji elektronicznej przez Policję, Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży oraz Polską Organizację Turystyczną.


Źródło - KGP

 

 

Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 Przykładowy obraz

 


Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz