Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie podinsp. Janusza Wardy

Data publikacji 28.06.2016
Przykładowy obrazW sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie odbyła się uroczysta odprawa w trakcie, której pożegnaliśmy Naczelnika Wydziału Prewencji. Podinsp. Janusz Warda po prawie 30 latach zakończył służbę i przeszedł na emeryturę.

 

W Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie odbyła się uroczysta odprawa w trakcie, której pożegnaliśmy Naczelnika Wydziału Prewencji. Podinsp. Janusz Warda po prawie 30 latach zakończył służbę i przeszedł na emeryturę. Przez wszystkie te lata pełnił służbę w naszej komendzie. Nadkom. Robert Recki i kom. Sławomir Sikorski podziękowali odchodzącemu naczelnikowi za nienaganną służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Na nowej drodze życia, już w cywilu, życzyli mu zdrowia, pomyślności oraz spełnienia wszystkich planów i zamierzeń. Do życzeń komendanta i naczelnika dołączyli się wszyscy uczestniczący w odprawie. Popłynęły łzy. Odchodzący naczelnik otrzymał szablę policyjną i kwiaty.

Stanowisko odchodzącego naczelnika zostało powierzone nadkom. Robertowi Reckiemu, dotychczasowemu Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji.

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 

 

Powrót na górę strony