Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gnieźnieńska Policja na zakończeniu roku szkolnego klas o profilu policyjnym w III LO i w ZSP Nr 2

Data publikacji 24.06.2016

Przykładowy obrazOstatni dzień roku szkolnego to szczęśliwy dzień dla uczniów i nauczycieli III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie. Można wyciągnąć wnioski na przyszłość patrząc na oceny umieszczone na świadectwach młodzieży, a dla Grona Pedagogicznego to powód do radości lub do nowych wyzwań…

W piątek 24 czerwca 2016 roku dokładnie o godzinie 9:00 wprowadzono na aule sztandar III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie. Po odśpiewaniu Hymnu Narodowego przez zebranych to jest młodzież klas o profilu policyjnym, wychowawców i nauczycieli jako pierwsza zabrała głos pani Dyrektor mgr Beata Czechańska.

Na uroczystość zakończenia roku szkolnego została  zaproszona dotychczasowa koordynator do kontaktów Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie z III Liceum Ogólnokształcącym oraz profilaktyk społeczny sierż. sztab. Arkadiusz Wieczorek. W czasie uroczystości przedstawiciele Policji gnieźnieńskiej wręczyli wyróżnienie dla uczniów klas o profilu policyjnym za postawę prospołeczną w Wielkopolsce. Wyróżnieni uczniowie to Wiktoria Salamon i Mikołaj Woźniak. Uczniowie ci wykazali się wyjątkową życzliwością i aktywnością społeczną pomagając ludziom. Statuetki zostały przyznane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Tomasza Trawińskiego.

W tym miejscu należy przypomnieć, że współpraca III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie z Komendą Powiatową Policji jest żywa i wzorcowa. Myślimy, że kolejny nowy rok szkolny 2016  na 2017 przyniesie jeszcze większy owoc na rzecz rozwoju i edukacji młodzieży klas policyjnych.

Ponadto w tym samym czasie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Gnieźnie przy ul. Cieszkowskiego 17 została wręczona statuetka uczniowi Erykowi Boguszyńskiemu za postawę prospołeczną. W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu i w obecności uczniów Szkoły na czele z panem Dyrektorem mgr. inż. Markiem Jóźwiakiem statuetkę wręczyła asp. sztab. Aldona Nowak.

Dla Policji gnieźnieńskiej jest to okazja do dumy i radości, że mamy na terenie naszego powiatu młodzież, która chce dobrze się uczyć i pomagać innym. Droga Młodzieży warto tak czynić i żyć. Do zobaczenia 1 września jednak wcześniej radosnych wakacji dla wszystkich  naszych Szkół.

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Powrót na górę strony