Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policja gnieźnieńska prosi o ustalenie świadka zdarzenia drogowego

Data publikacji 21.06.2016

Przykładowy obrazWydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prosi o pomoc w ustaleniu osoby biorącej udział w zdarzeniu drogowym. Miejsce zdarzenia miało miejsce w czwartek 31 marca tego roku na skrzyżowaniu ulic Bolesława Chrobrego z ulicą Prymasa Łubieńskiego w Gnieźnie

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie ustala osobę mogącą pomóc w odtworzeniu przebiegu zdarzenia drogowego mającego miejsce na zbiegu ulic Bolesława Chrobrego z ulicą Prymasa Łubieńskiego w Gnieźnie.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek w dniu 31 marca 2016 roku około godziny 21:45.

Policja zwraca się do osób mających  wiedzę na temat  przedmiotowego zdarzenia. Prosimy o kontakt osobę, która ww. dnia 31 marca 2016 roku około godziny 21:45 przebiegała przez jezdnię w kierunku ulicy Dąbrówki bezpośrednio przed autobusem mercedes należącym do MPK. Autobus linii „11 Gdańska”.

Kierujący autobusem widząc przebiegającą osobę gwałtownie zahamował, w celu uniknięcia jej potrącenia. W wyniku  reakcji kierowcy pojazd wytracił nagle swoją prędkość, a następnie jeden z jego pasażerów stracił równowagę i doznał obrażeń ciała. Na miejsce zostało wezwane Pogotowie Ratunkowe, które udzieliło pomocy pokrzywdzonemu.

Ponadto prosimy o jakąkolwiek informację na temat osoby przebiegającej przed autobusem, w celu ustalenia istotnych faktów dla prawidłowego przebiegu toku postępowania w tej sprawie.

Osoby mające istotną wiedzę na ten temat prosimy o pilny kontakt z Dyżurnym Jednostki pod numerem 997 przez całą dobę, albo bezpośrednio z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu (61) 426-02-77 w godzinach od 8:30 do 15:30 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie przy ul. Jana Pawła II 2, pokój nr 213.

Za udzielenie pomocy serdecznie dziękujemy.

Powrót na górę strony