Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczysta Zbiórka z okazji zdania i objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji

Data publikacji 17.06.2016
Przykładowy obrazSala  Sesyjna Starostwa Powiatowego w Gnieźnie przy ul. Jana Pawła II 9/10 gościła w dniu dzisiejszym policjantki, policjantów i pracowników Policji z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie oraz zaproszonych gości na uroczystej zbiórce z okazji zdania i objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji

W dniu dzisiejszym to jest 17 czerwca 2016 roku o godzinie 12:00 w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w  Gnieźnie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania i objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie. Stanowisko to zostało powierzone mł. insp. Przemysławowi Kozaneckiemu. Nowego szefa gnieźnieńskiego garnizonu przedstawił wszystkim zebranym Komendant Wojewódzki Policji  w Poznaniu insp. Tomasz Trawiński.

W czasie uroczystej zbiórki Sala Sesyjna wypełniła się funkcjonariuszami i pracownikami Policji garnizonu gnieźnieńskiego, a także licznie zaproszonymi dostojnymi pleno titulo gośćmi, przedstawicielami władz samorządowych na czele ze Starostą Powiatu Gnieźnieńskiego Panią Beatą Tarczyńską, Prezydentem Miasta Gniezna Panem Tomaszem Budaszem oraz Archidiecezjalnym Duszpasterzem Policji ks. Jackiem Orlikiem.  W obecności wszystkich zebranych odbyło się uroczyste zdanie Jednostki przez insp. Artura Sobolewskiego oraz wprowadzenie nowego Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie mł. insp. Przemysława Kozaneckiego. Rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków na nowym stanowisku wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu  insp. Tomasz Trawiński.

Insp. Artur Sobolewski w dniu dzisiejszym został odznaczony srebrnym medalem  za zasługi dla NSZZ Policjantów Województwa Wielkopolskiego, który odebrał uroczyście z rąk Wiceprzewodniczącego kolegi Błażeja Dulata i w imieniu Andrzeja Szarego Przewodniczącego NSZZ Policjantów Województwa Wielkopolskiego.

W tym miejscu przedstawimy sylwetkę mł. insp. Przemysława Kozaneckiego, który służbę w Policji rozpoczął 20 września 1996 roku w Oddziałach Prewencji Policji w Poznaniu. W kwietniu 1999 roku został przeniesiony do dalszego pełnienia służby w Wydziale Prewencji KPP w Gnieźnie. Od lipca 2000 roku pełnił służbę w Wydziale Kryminalnym jako detektyw, później specjalista. W tym samym roku ukończył szkolenie oficerskie w WSPol w Szczytnie. Posiada wykształcenie wyższe, pedagogiczne. 

W czerwcu 2005 roku został przeniesiony do Wydziału Kryminalnego KWP w Poznaniu, gdzie zajmował kolejno stanowiska specjalisty a później eksperta.

W październiku 2012 roku objął funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie, którą sprawował do dnia 19 lutego 2016 roku kiedy to ww. zostały powierzone obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji.

W pierwszej kolejności nowy komendant planuje spotkania i rozmowy z kadrą kierowniczą, policjantami oraz pracownikami gnieźnieńskiej komendy i podległych komisariatów. Z myślą o mieszkańcach powiatu i budowie ich poczucia bezpieczeństwa, szef gnieźnieńskiej Policji chce także spotkać się w najbliższym czasie z przedstawicielami władz samorządowych.

Przykładowy obraz

 

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Powrót na górę strony