Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Młodzież klas policyjnych u pana Komendanta

Data publikacji 16.06.2016

Przykładowy obrazMłodzież z III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie przybyła do Komendy Powiatowej Policji w celu podziękowania panu insp. Arturowi Sobolewskiemu za konstruktywną współpracę i pomoc funkcjonariuszy w nauczaniu klas o profilu policyjnym

W środę 15 czerwca 2016 roku przybyło ponad 90 uczniów z III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie na symboliczne pożegnanie z panem Komendantem Powiatowym Policji w Gnieźnie insp. Arturem Sobolewskim. Młodzież przybyła na czele z panią Dyrektor Beatą Czechańską oraz z wychowawcami panią Magdaleną Kosicką i Krzysztofem Kosickim.

Uczniowie klas o profilu policyjnym w pełnym szkolnym umundurowaniu stawili się punktualnie o 12:15. Młodzież ustawiła się w dwuszeregu przed głównym wejściem do Komendy Gnieźnieńskiej Policji. W czasie tego miłego spotkania młodzież wręczyła panu Komendantowi insp. Arturowi Sobolewskiemu upominek w postaci zbioru pamiątkowych fotografii.

W czasie tego krótkiego pożegnania było dużo wzruszeń.  Jedna z uczennic uroniła łzę. Było to bardzo miłe doświadczenie dla pana Komendanta. Bohaterowi tego wydarzenia też się na pewno łza w oku zakręciła. Jesteśmy ludźmi. Przez chwilę ulica Jana Pawła II wypełniła się „młodzieżą z klasą”, która była razem z naszym panem Komendantem. Możemy być dumni z takiej młodzieży.


Przykładowy obraz

 

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Powrót na górę strony