Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci w walce z dopalaczami

Data publikacji 14.06.2016

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci zajmujący się profilaktyką w walce z nowymi narkotykami zwanymi dopalaczami przeprowadzili wykład połączony z prezentacją filmów z serii „Dopalacze niszczą życie” w II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie

W poniedziałek 13 czerwca 2016 roku na terenie II Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki w Gnieźnie  przy ul. Ks. Prym. Łubieńskiego 3/5 przeprowadzili wykład na temat nowych narkotyków – dopalaczy. Poruszono istotne problemy związane z pojawieniem się tego typu substancji na rynku w obecności zgromadzonej młodzieży klasy pierwszej. W spotkaniu uczestniczyło ponad 30 osób w tym katecheci i nauczyciele.

Młodzież  z zaciekawieniem wysłuchała wykładu asp. Krzysztofa Sochy i profilaktyka społecznego sierż. sztab. Arkadiusza Wieczorka. W spotkaniu młodzież brała czynny udział i chętnie zadawała pytania. Pytania były dojrzałe i związane z tematem dopalaczy.

Szczególną uwagę młodzież poświęciła filmom przygotowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu i TVP Odział w Poznaniu. Filmy przybliżyły negatywne znaczenie i skutki zażywania narkotyków – dopalaczy przez młodych i nie tylko.


Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Powrót na górę strony