Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Młodzież a problem narkotykowy

Data publikacji 14.06.2016

Przykładowy obrazMłodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie przy ul. Kostrzewskiego 3 spotkała się na swojej auli z profilaktykiem społecznym sierż. sztab. Arkadiuszem Wieczorkiem z gnieźnieńskiej Komendy Powiatowej Policji.

W poniedziałek 13 czerwca 2016 roku na terenie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie przy ul. Kostrzewskiego 3 brała czynny udział w spotkaniu z profilaktykiem społecznym na temat „Dopalacze niszczą życie”. Wprowadzenia dokonała pani Dyrektor, mgr Bogusława Młodzikowska, która powitała przybyłego gościa z gnieźnieńskiej Komendy Powiatowej Policji sierż. sztab. Arkadiusza Wieczorka.

Aula liceum zgromadziła około 400 uczniów, którzy wysłuchali pogadanki przeprowadzonej przez profilaktyka społecznego sierż. sztab. Arkadiusza Wieczorka. Funkcjonariusz przy pomocy prezentacji multimedialnej wskazał na istniejący już od jakiegoś czasu problem narkotykowy wśród młodzieży naszego kraju.

W czasie godzinnego spotkania aula była zasłuchana i można było odczuć atmosferę rozumienia problemu współczesnych zagrożeń nie tylko dla młodych, ale i każdego człowieka, który nie ma wyobraźni sięgając po dopalacze czy narkotyki.

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie jest otwarte na tego typu inicjatywy, które mają wesprzeć tych wszystkich dla których problem uzależnień w środowisku w którym żyją nie jest obcy i szukają sposobów jak takim ludziom pomóc. W rozmowie z kierownictwem szkoły ustalono dalszy plan tego typu spotkań, rozszerzony o inne obszary zagrożeń na terenie naszego miasta Gniezna i powiatu. Dziękujemy Dyrekcji Liceum za miłe i pełne serdeczności uwagi wynikające z dojrzałej troski o powierzoną sobie młodzież.

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Powrót na górę strony