Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gnieźnieńska Policja uświetniła festyn rodzinny

Data publikacji 14.06.2016

Przykładowy obrazProfilaktyk społeczny sierż. sztab. Arkadiusz Wieczorek z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie został zaproszony na festyn rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 2 im. Ks. Majora Mateusza Zabłockiego w Gnieźnie przy ul. Ks. Prym. Łubieńskiego 7

W sobotę 11 czerwca 2016 roku na terenie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Ks. Majora Mateusza Zabłockiego w Gnieźnie przy ul. Ks. Prym. Łubieńskiego 7 odbył się festyn rodzinny. Organizatorzy Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie zaprosili profilaktyka społecznego gnieźnieńskiej Komendy Powiatowej Policji  w celu przeprowadzenia okolicznościowej pogadanki na temat bezpieczeństwa dzieci w czasie zbliżających się wakacji. W festynie wzięło udział ponad 250 osób.

Pogadanka została przeprowadzona w radosnej atmosferze i w otoczeniu zebranych na boisku szkolnym licznie dzieci i ich  rodziców oraz opiekunów. Profilaktyk społeczny był obecny pośród uczestników  prowadząc edukacyjne rozmowy o bezpieczeństwie nie tylko w czasie wakacji, ale i na naszych drogach. Rodzice i dzieci zadawały liczne pytania. Dotyczyły one przede wszystkim poruszania się po zmierzchu na terenie niezabudowanym, oraz zachowań w miejscach wyznaczonych do kąpieli. I wiele innych.

Po tego typu spotkaniach można stwierdzić, że rośnie w społeczeństwie świadomość właściwych zachowań dotyczących bezpieczeństwa nie tylko dorosłych, ale i najmłodszych.

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Przykładowy obraz

Powrót na górę strony