Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek kolejowy

Data publikacji 09.06.2016

Przykładowy obrazPolicjanci z Czerniejewa wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku kolejowego do którego doszło w miejscowości Pierzyska. Na torach poniósł śmierć 57-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli.

 

W środę (08.06) około godziny 16.30 w miejscowości Pierzyska doszło do tragicznego wypadku kolejowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 57-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli został śmiertelnie potrącony przez pociąg pospieszny relacji Inter City relacji Białystok – Wrocław Główny. Mężczyzna był pracownikiem firmy remontującej torowisko.

Z wyjaśnień maszynisty wynika, że mężczyzna znajdował się na torach. Na skutek odniesionych obrażeń zginął na miejscu. Tor na którym doszło do wypadku został całkowicie wyłączony z ruch, natomiast ruch pociągów na trasie Gniezno – Poznań i w odwrotnym kierunku był spowolniony z powodu korzystania tylko z jednego toru. Maszynista był trzeźwy.

Policjanci z Czerniejewa wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Mundurowi wyjaśniają dokładne okoliczności tragedii.

 

 

Przykładowy obraz

 

Powrót na górę strony