Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 08.06.2016
Przykładowy obrazKomendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp.  Artur Sobolewski oraz kadra kierownicza i koledzy złożyli podziękowania za służbę asp. sztab. Wojciechowi Miemietz. Kolega Wojtek przeszedł na emeryturę.

 

 

Świeżo upieczony emeryt przepracował w mundurze ponad 25 lat. Początkowo, tak jak każdy młody policjant patrolował ulice, następnie rozpoczął służbę na stanowisku dzielnicowego. Następnie awansował na stanowisko kierownika Rewiru Dzielnicowych, a po zmianach organizacyjnych został zastępcą dyżurnego Zespołu Dyżurnych. Służbę na tym stanowisku pełnił do chwili przejścia na emeryturę.

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Artur Sobolewski , w obecności naczelników poszczególnych wydziałów złożył podziękowania za dobrą służbę, dziękował m.in. za profesjonalizm, jakim zawsze dzisiejszy emeryt wykazywał się podczas pełnienia służby. Komendant złożył również życzenia zdrowia i realizacji planów osobistych na emeryturze. Do życzeń dołączyli się obecni na spotkaniu koledzy odchodzącego na emeryturę policjanta. 

 

 

Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz

 

 

Powrót na górę strony