Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w w miejscowości Małachowo Kępe

Data publikacji 08.06.2016

Przykładowy obrazWe wtorek, 7 czerwca 2016 roku o godz. 23.20 w miejscowości Małachowo Kępe W Wikowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 18-letnia mieszkanka Witkowa, trzy osoby w wieku od 18 do 19 roku życia zostały przewiezione do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki BMW, 18-letni mieszkaniec Witkowa jadąc od strony miejscowości Karsewo w kierunku Witkowa, w celu uniknięcia zderzenia ze zwierzyną przebiegają przez jezdnię, gwałtownie skręcił w lewo, a następnie na lewe pobocze, po czym uderzył w przepust wjazdu do posesji, doprowadzając do kilkukrotnego wywrócenia pojazdu. Po zdarzeniu pojazd zatrzymał się na ogrodzeniu posesji.

W wyniku doznanych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 18-letnia mieszkanka Witkowa. Kierujący i dwaj pozostali uczestnicy wypadku w wieku 18 i 19 lat z obrażeniami nie zagrażającymi ich życiu zostali przewiezieni do szpitala w Gnieźnie.

Jak ustalili funkcjonariusze ruchu drogowego kierujący był trzeźwy.

Na czas prowadzonych czynności droga w miejscu zdarzenia była zablokowana do godziny 3:30.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

 

 

 

Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz

 

Powrót na górę strony