Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Anna Pilarska najlepsza w konkursie "Patrol Roku"

Data publikacji 07.06.2016

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci wzięli udział w eliminacjach do XXIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych - "Patrol Roku 2016". Mundurowi napisali test, sprawdzający znajomość podstawowych przepisów regulujących pełnienie służby patrolowej oraz wybranych przepisów kodeksu karnego i kodeksu wykroczeń. Para, która zdobyła najwięcej punktów, czyli sierż. Anna Pilarska i sierż. szt. Dawid Kędzierski w czerwcu wezmą udział w eliminacjach na szczeblu wojewódzkim.

 

Zawody te są formą doskonalenia zawodowego policjantów, pełniących służbę patrolowo-interwencyjną. Mundurowi poszerzają w ten sposób swoją wiedzę i doskonalą umiejętności, aby jak najlepiej pomagać i służyć społeczeństwu.
W dniu 24 maja br. mundurowi z gnieźnieńskiej komendy oraz podległych komisariatów rozwiązywali test, składający się z 40 pytań jednokrotnego wyboru. Znane już są jego wyniki. Pierwsze cztery miejsca zajęli funkcjonariusze referatu patrolowo – interwencyjnego w Gnieźnie:

I.              sierż. Anna Pilarska

II.             sierż. sztab. Dawid Kędzierski

III.            sierż. Magdalena Koperska

IV.           sierż. Karol Śniadecki

Dwójka z nich, która uzyskała najwięcej punktów  weźmie udział w wojewódzkich eliminacjach do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych - "Patrol Roku 2016". Wtedy też, oprócz kolejnego testu wiedzy, policjanci będą mieli do pokonania tor przeszkód oraz wykażą się umiejętnościami ze stosowania technik obezwładniania osób i strzelania.

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz

 

 

 

Powrót na górę strony