Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 04.05.2016

Przykładowy obrazDwóch funkcjonariuszy gnieźnieńskiej policji Wojciech Kmieć i Janusz Szczygielski odeszło na emeryturę. Z tej okazji zostali uroczyście pożegnani przez kierownictwo komendy i swoich współpracowników.

 

W piątek 29 kwietnia 2016 w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie odbyła się uroczystość pożegnania dwóch funkcjonariuszy, którzy po  latach służby przeszli na emeryturę. Szeregi emerytów zasilili: asp. sztab. Wojciech Kmieć, który przepracował w mundurze 31 lat, oraz asp. sztab. Janusz Szczygielski – który służył w policji przez 17 lat. Podczas spotkania zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie mł. insp. Przemysław Kozanecki i kom. Sławomir Sikorski wręczyli emerytowanym listy z podziękowaniami za długoletnią pracę.

Wojciech Kmieć przez niemal cały okres służby pełnił obowiązki w pionie kryminalnym, począwszy od referenta, detektywa po stanowisko specjalisty Wydziału Kryminalnego.

Janusz Szczygielski  rozpoczął służbę w komendzie w Inowrocławiu, w 2007 roku został przeniesiony do gnieźnieńskiej jednostki, gdzie na początku pracował jako dzielnicowy, następnie na stanowisku pomocnika dyżurnego.

Życzenia złożyli im ponadto koledzy i koleżanki z pracy.

 

 

Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz

 

Powrót na górę strony