Policjanci na Targach Pracy - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na Targach Pracy

Data publikacji 27.04.2016

Przykładowy obrazPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie uczestniczyli w targach pracy zorganizowanych przez miejscowy urząd pracy.  Wszystkie osoby zainteresowane karierą zawodową w Policji mogły zdobyć wszelkie informacje na temat specyfiki służby. Podczas rozmów mundurowi odpowiadali również na różnego rodzaju pytania zadawane przez uczestników. Rozdawali także ulotki dla kandydatów do służby zawierające kryteria, które musi spełnić każdy przyszły policjant.

 

Celem targów, które odbyły się 26 kwietnia br. na terenie auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie było przybliżenie specyfiki lokalnego rynku pracy. Tego typu przedsięwzięcia dają możliwość spotkania z przyszłymi pracodawcami oraz  zapoznania się z konkretną branżą. Wśród różnego rodzaju firm i instytucji, nie zabrakło także gnieźnieńskich policjantów, którzy przygotowali swoje stoisko informacyjne.

Zainteresowani służbą w Policji byli przede wszystkim młodzi ludzie, którzy swoją przyszłość i karierę zawodową wiążą właśnie z mundurem. Funkcjonariusze odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla zainteresowanych.

Uczestnicy targów pracy mogli dowiedzieć się między innymi, jakie warunki musi spełniać kandydat do służby oraz jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji. Policjanci wyświetlili także film instruktażowy pokazujący, jak wygląda test sprawności fizycznej.

 

 

Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz