Wypadek drogowy w Lulkowie - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek drogowy w Lulkowie

Data publikacji 27.04.2016

Przykładowy obrazWe wtorek, 26 kwietnia 2016 roku o godzinie 05:20 w Lulkowie na drodze krajowej nr 15 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała jedna osoba. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, 47-letnia mieszkanka gminy Trzemeszno jadąc od strony Trzemeszna w kierunku Gniezna na prostym odcinku drogi z nieustalonej przyczyny zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwnego kierunku ciągnikiem siodłowym marki Daf wraz z naczepą Lag, którym kierował 45-letni obywatel Ukrainy. Kierującą golfem z licznymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Gnieźnie.

Jak ustali policjanci wydziału ruchu drogowego kierowca ciągnika siodłowego był trzeźwy, kierującej golfem pobrano krew do badań.

Volkswagen został zabezpieczony na parkingu depozytowym. Przez 1,5 godziny podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia przez służby droga była nieprzejezdna, na ten czas policja wprowadziła objazdy.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.