Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aldona Nowak laureatką konkursu "Policjant, który mi pomógł"

Data publikacji 17.07.2015

Przykładowy obrazNiebieska Linia ogłosiła wyniki VIII edycji ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł", który zakończył się 31 maja 2015 roku. Wśród pięciu laureatów jest policjantka Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie asp. szt. Aldona Nowak.

 

Konkursowi organizowanemu przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ patronuje Komendant Główny Policji oraz Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej".

Kapituła konkursu składająca się z pracowników "Niebieskiej Linii", przedstawiciela Biura Prewencji KGP oraz zwycięzców ostatnich trzech edycji konkursu wyłoniła pięciu laureatów. Podstawowym kryterium oceny zgłoszeń była merytoryczna ocena działań policjantów w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie wynikająca z analizy uzasadnień do 149 zgłoszeń nadesłanych z całej Polski. Rozpatrywanych było 112 kandydatur.

Laureatami konkursu "Policjant, który mi pomógł" 2015 zostali (kolejność alfabetyczna):

  • mł. asp. Arkadiusz Bober, KPP Kępno (woj. wielkopolskie)
  • sierż. Grzegorz Gwiżdż, KPP Limanowa (woj. małopolskie)
  • asp. szt. Aldona Nowak, KPP Gniezno (woj. wielkopolskie)
  • sierż. szt. Tomasz Szepietowski, KPP Siemiatycze (woj. podlaskie)
  • sierż. Ewa Urbańczyk, KMP Ruda Śląska (woj. śląskie)

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz wszystkim kandydatom zgłoszonym do konkursu! Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wysłać zgłoszenia na najlepszych policjantów z ich okolicy.

Wręczenie nagród wyróżnionym odbędzie się 25 lipca w Warszawie podczas obchodów Święta Policji. Szczegóły dotyczące uroczystości zostaną opublikowane na stronach: http://www.policjant.niebieskalinia.pl/ oraz www.policja.pl.

Zgodnie z tradycją konkursu zwycięzcy zostaną uhonorowani specjalnymi statuetkami, nagrody finansowe oraz dyplomy dla laureatów przyznane zostaną przez Komendanta Głównego Policji.

 

 

źródło - policjant.niebieskalinia.pl/aktualnosci.html

Powrót na górę strony