Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przewoził marihuanę w samochodzie i wpadł

Data publikacji 06.07.2015

Przykładowy obrazPrzewoził narkotyki w swoim samochodzie. Policjanci kryminalni wspólnie z drogówką szybko go namierzyli i zatrzymali. Okazało się, że miał przy sobie 50 gramów marihuany.  Mowa o 27 letnim gnieźnianinie któremu prokurator przedstawił zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

 

Gnieźnieńscy kryminalni wspólnie z policjantami z drogówki zatrzymali 27 latka, który przewoził ponad 50 gram marihuanę. Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca. Wtedy to policjanci ustalili, że kierujący pojazdem ford transit poruszający się po ulicach miasta posiada narkotyki.

Funkcjonariusze szybko namierzyli wytypowany samochód i zatrzymali do kontroli. W trakcie sprawdzenia 27-letnego gnieźnianina okazało się, że przewoził marihuanę. Miał przy sobie dwa worek foliowy z suszem roślinnym. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.  Prokurator przedstawił mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków.

Teraz może mu grozić nawet od 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz

 

 

Powrót na górę strony