Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przewoził marihuanę w samochodzie i wpadł. Miał przy sobie ponad 50 gramów "zioła"

Data publikacji 03.07.2015

Przewoził marihuanę w swoim samochodzie. Policjanci kryminalni wspólnie z drogówką szybko go namierzyli i zatrzymali. Okazało się, że miał przy sobie 50 gramów "zioła".  Mowa o 27 letnim gnieźnianinie któremu prokurator przedstawił zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

 

Gnieźnieńscy kryminalni wspólnie z policjantami z drogówki zatrzymali 27 latka, który przewoził ponad 50 gram „zioła”. Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca. Wtedy to policjanci ustalili, że kierujący pojazdem ford transit poruszający się po ulicach miasta posiada narkotyki.

Funkcjonariusze szybko namierzyli wytypowany samochód i zatrzymali do kontroli. W trakcie sprawdzenia 27-letnego gnieźnianina okazało się, że przewoził marihuanę. Miał przy sobie dwa worek foliowy z suszem roślinnym. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.  Prokurator przedstawił mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków.

Teraz może mu grozić nawet od 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony