Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci schwytali konia

Data publikacji 01.07.2015

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego wspólnie ze strażakami brali udział w niecodziennej akcji. Okazało się, że przy jeziorze w Strzyżewie Kościelnym biega koń i wchodzi do wody. Na szczęście funkcjonariuszom udało się zwierzę złapać i przekazać właścicielowi.

 

We wtorek, 30 czerwca br. około 7.30 gnieźnieńscy policjanci otrzymali zgłoszenie od wędkarzy, że w miejscowości Strzyżewo Kościelne przy linii brzegowej, w okolicy plaży biega koń. Zwierzę miało wchodzić do wody. Teren był grząski i zachodziła obawa, że czworonóg może się utopić. Na miejsce udali się funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego: st. asp. Adam Rakowski, który został niedawno okrzyknięty "Supergliną" w plebiscycie organizowanym przez Głos Wielkopolski i Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu i sierż. szt. Sławomir Greficz oraz strażacy z łodzią.

Policjanci, którzy brali udział w akcji złapali konia. Nikt nie ucierpiał. Ustalono właściciela. Okazało się, że zwierzę uciekło z ogrodzenia z pobliskiej stajni.

 

 

Przykładowy obraz

 

Powrót na górę strony