Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Etap powiatowy konkursu "Dzielnicowy Roku"

Data publikacji 10.06.2015

Przykładowy obrazDwudziestu dzielnicowych z powiatu gnieźnieńskiego walczyło dzisiaj o miejsce w kolejnym wojewódzkim etapie zawodów organizowanych przez Komendę Główną Policji w ramach VIII Ogólnopolskich Zwodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Funkcjonariusze musieli wykazać się wiedzą rozwiązując test składający się z 40 pytań.

 

Dzisiaj, w auli III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyły się zawody I stopnia na szczeblu powiatowym. Wzięło w nim udział 20 dzielnicowych pełniących służbę na terenie powiatu gnieźnieńskiego. O godzinie 12.00 komisyjnie otwarto koperty z testami, po czym funkcjonariusze przystąpili do rozwiązywania zadań. Rozwiązane testy, zaraz po zakończonych zawodach zostały przekazane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, gdzie zostaną wyłonieni zwycięzcy.

Zawody mają na celu między innymi wykazać ogólny poziom aktualnego stopnia przygotowania policjantów do wykonywania zadań na stanowisku dzielnicowego. Należy również podkreślić, że współzawodnictwo ma znaczący wpływ na poszerzenie wiedzy i umiejętności funkcjonariuszy oraz stanowi istotny element w procesie doskonalenia zawodowego.

Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Artur Sobolewski dla trzech dzielnicowych, którzy uzyskają największą ilość punktów przewidział nagrody finansowe.

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 

 

Powrót na górę strony