Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie Lednicy

Data publikacji 08.06.2015

Przykładowy obrazTegoroczne XIX Ogólnopolskie Spotkanie Młodych  - Lednica 2000 było bardzo spokojne. W celu płynności ruchu policjanci wprowadzili ograniczenia w ruchu drogowym. Nad bezpieczeństwem pielgrzymów czuwało 125 funkcjonariuszy. Mundurowych z Gniezna wspierali stróże prawa z Komendy Wojewódzkiej i Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Oprócz posterunków na drogach dojazdowych, mundurowi pełnili służbę na koniach, motorach, wodzie, trasach dojścia i stacji PKP w Lednogórze.

 

Gnieźnieńscy policjanci podsumowali spotkanie młodych – Lednica 2000, które odbyło się w sobotę, 6 czerwca br. pod hasłem „W IMIÊ DUCHA ŚWIÊTEGO”. Nad bezpieczeństwem pielgrzymów czuwało 125 policjantów, w tym funkcjonariusze z Oddziałów Prewencji Policji KWP w Poznaniu i Komendy Miejskiej w Poznaniu.

W dniach 6 i 7 czerwca zostaly wprowadzone ograniczenia w ruchu drogowym.Od miejscowości Rybitwy do miejscowości Głębokie obowiązywał jeden kierunek ruchu celem ułatwienia dojazdu autokarów jak najbliżej pól lednickich. Policja dążyła do tego, aby była zapewniona płynność ruchu, jednocześnie stróże prawa dbali o bezpieczeństwo przebywających i uczestniczących w uroczystościach pielgrzymów.

Oprócz posterunków na drogach dojazdowych, mundurowi pełnili służbę na motorach, wodzie, trasach dojścia i stacji PKP w Lednogórze, ale można było również spotkać policję konną.

Pogoda dopisała, było dość upalnie, ale za to wyjątkowo spokojnie mówi – Komendant Komisariatu Policji w Kłecku asp. sztab. Andrzej Marczak. Policja nie odnotowała żadnych wydarzeń.

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 
 
 

 

Powrót na górę strony