Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka czytała dzieciom

Data publikacji 05.06.2015

Przykładowy obrazGnieźnieńska policjantka sierż. szt. Donata Szymalak z  w ramach akcji „Moje prawa ważna sprawa” spotkała się z dziećmi i czytała im bajki. Organizatorem przedsięwzięcia była Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Gnieźnie i Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Milenium.

 

 

We wtorkowe przedpołudnie policjantka z gnieźnieńskiej komendy, zajmująca się na co dzień profilaktyką dzieci i młodzieży, na Zielonym Zapleczu w Miejskim Ośrodku Kultury czytała dzieciom wiersze. W spotkaniu, które odbyło się wzięło udział grupa dzieci z 2 klasy ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Gnieźnie. Dzieciom bardzo podobało się spotkanie i wiersze.

Organizatorem akcji była Publiczna Biblioteka Pedagogiczna i Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Milenium. Jej celem było upowszechnianie znajomości praw dziecka i popularyzacja czytelnictwa wśród najmłodszych.

Czytanie dzieciom przez gnieźnieńskich policjantów na już swoją tradycję. Z uwagi na duże zainteresowanie oraz akceptację najmłodszych, z pewnością w tą inicjatywę znów włączą się za rok.

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 

 

Powrót na górę strony