Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymane nielegalne automaty do gier

Data publikacji 29.05.2015

Przykładowy obrazWspólne działania gnieźnieńskich policjantów oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego doprowadziły do zabezpieczenia na terenie miasta 4 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Ich właścicielom może grozić wysoka kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do 3 lat.

 

Wczorajsze (28.05), wspólne działania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego w Poznaniu skierowane były przeciwko osobom zajmującym się organizowaniem gier, niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych.

Po tym, jak do policjantów dotarła informacja, że w kilku miejscach na terenie miasta dochodzi do łamania ustawy o grach losowych, podjęto działania operacyjne. W ich wyniku policjanci i celnicy dokonali kontroli miejsc, gdzie wstawione zostały automaty do gier losowych. Sprawdzono ich pochodzenie, legalność oraz zezwolenia.

Podczas tych działań, policjanci i celnicy ujawnili w Gnieźnie w jednym z salonów gier i sklepie spożywczym 4 automaty, gdzie mimo braku wszelkich zezwoleń wstawione były urządzenia do gier.

Policjanci zapowiadają dalsze kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

 

 

 

Przykładowy obraz

 

Powrót na górę strony