Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uwaga. Tymczasowe zmiany w organizacji ruchu

Data publikacji 28.05.2015

Informujemy, iż w związku z Półfinałem Drużynowego Pucharu Świata na Żużlu, który odbędzie się w sobotę, 6 czerwca br. nastąpią tymczasowe zmiany organizacji ruchu.

 

W sobotę, 6 czerwca 2015 roku w związku z organizowanymi zawodami żużlowymi pod nazwą "Półfinał Drużynowego Pucharu Świata na Żużlu" z udziałem zawodników reprezentacji Polski, Szwecji, Czech i Rosji nastąpią tymczasowe utrudnienia w organizacji ruchu.

Impreza odbędzie się na stadionie żużlowym przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie. W zawodach weźmie udział około 10 tysięcy kibiców żużlowych z terenu całego kraju i zza granicy.

Zmiany w organizacji ruchu planowane są od godz. 1000 do czasu rozejścia się kibiców, po zakończeniu zawodów około północy.

Ograniczenie ruchu dotyczyć będzie ul. Wrzesińskiej, od Ronda Olimpijczyków do ul. Pawła Cymsa.
Na odcinku wyłączonym z ruchu dopuszczony zostanie ruch komunikacji publicznej oraz dojazd do parkingów rozmieszczonych w rejonie stadionu. Przewidywany dojazd do parkingów odbywać się będzie od strony skrzyżowania ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa.

Ponadto na czas wprowadzenia zmiany organizacji ruchu sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu
ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa przełączona zostanie w tryb awaryjny. Dodatkowo na skrzyżowaniach w rejonie stadionu zastosowane będzie ręczne kierowanie ruchem przez uprawnionych funkcjonariuszy oraz oznakowanie informujące o zmianach w organizacji ruchu.

Powrót na górę strony