Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uwaga. Tymczasowe zmiany w organizacji ruchu

Data publikacji 29.05.2015

Przykładowy obrazInformujemy, iż w związku z Półfinałem Drużynowego Pucharu Świata na Żużlu, który odbędzie się w sobotę, 6 czerwca br. nastąpią tymczasowe zmiany organizacji ruchu.

 

W sobotę, 6 czerwca 2015 roku w związku z organizowanymi zawodami żużlowymi pod nazwą „Półfinał Drużynowego Pucharu Świata na Żużlu” z udziałem zawodników reprezentacji Polski, Szwecji, Czech i Rosji nastąpią tymczasowe utrudnienia w organizacji ruchu.

Impreza odbędzie się na stadionie żużlowym przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie. Zmiany w organizacji ruchu planowane są od godziny 10.00 do późnych godzin wieczornych.

Ograniczenie ruchu dotyczyć będzie ul. Wrzesińskiej, od Ronda Olimpijczyków do ul. Pawła Cymsa. Na odcinku wyłączonym z ruchu dopuszczony zostanie ruch komunikacji publicznej oraz dojazd do parkingów rozmieszczonych w rejonie stadionu. Przewidywany dojazd do parkingów odbywać się będzie od strony skrzyżowania ulicy Wrzesińskiej z ulicą Cymsa.

Ponadto na czas wprowadzenia zmiany organizacji ruchu sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa przełączona zostanie w tryb awaryjny. Dodatkowo na skrzyżowaniach w rejonie stadionu funkcjonariusze będą kierować ruchem ręcznie.

Powrót na górę strony