Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant spotkał się z finalistą konkursu "Policjant Ruchu Drogowego"

Data publikacji 28.05.2015
Przykładowy obrazKomendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Artur Sobolewski spotkał się ze st. sierż. Markiem Giszczyńskim - finalistą  wojewódzkich eliminacji do XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu „ Policjant Ruch Drogowego Roku 2015”. Przypomnijmy, funkcjonariusz ten zajął czwarte miejsce w ogólnej kwalifikacji, a trzecie miejsce wśród policjantów.

 

Komendanta Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Artur Sobolewski, pogratulował st. sierż. Markowi Giszczyńskiemu wspaniałych wyników w konkursie, które znajdują swoje odzwierciedlenie w codziennej służbie. Podziękował również kom. Sławomirowi Sikorskiemu, naczelnikowi drogówki za właściwe przygotowanie funkcjonariusza do zawodów.

Zdobycie trzeciego miejsca w tym konkursie jest dla mnie wielką satysfakcją – mówi st. sierż. Marek Giszczyński. – Praca w wydziale ruchu drogowego bardzo mi się podoba. Przygotowując się do tych eliminacji podszkoliłem wiedzę, która jest mi bardzo pomocna w życiu zawodowym. Odbyłem również przeszkolenie doskonalące jazdę na motocyklu ciężkim w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Przyznam się, że jadąc na eliminacje wojewódzkie konkursu do Wolsztyna nie liczyłem na to, że zajmę tak wysokie miejsce. Miałem, bowiem świadomość tego, że oprócz mnie w tym konkursie startują najlepsi policjanci drogówki – z całej wielkopolski. Kiedy ogłoszono końcowe wyniki byłem mile zaskoczony, kiedy usłyszałem wyczytywane swoje nazwisko i okazało się, że zająłem trzecie miejsce wśród policjantów. Zupełnie się tego nie spodziewałem. To osiągnięcie świadczy o tym, że policjanci Wydziału Ruchu Drogowego mogą pochwalić się szeroką wiedzą, która w tym zawodzie jest niezbędna i wysokim poziomem wyszkolenia zawodowego.

 

 

 

 

Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 

 

 

Powrót na górę strony