Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany dwoma listami gończymi - zatrzymany

Data publikacji 21.05.2015

Przykładowy obrazPolicjanci z Zespołu Poszukiwań Osób w Gnieźnie zatrzymali 29-latka bez stałego miejsca zamieszkania, który od 3 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był za kradzieże oraz kradzieże z włamaniem. Został zatrzymany na terenie jednego z placów budowy w Gnieźnie.

 

Za 29-latkiem w 2012 r. zostały wydane przez gnieźnieński sąd  dwa listy gończe. Mężczyzna był poszukiwany za kradzieże oraz kradzieże z włamaniem. Ma do odbycia karę 1 roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Zatrzymany ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza miejscem swojego zamieszkania, najprawdopodobniej na terenie jednego z państw Europy. Na podstawie pracy operacyjnej i poczynionych ustaleń policjanci z Zespołu Poszukiwań Osób w Gnieźnie wytypowali obecne miejsce pobytu 29-latka.

Mężczyzna został zatrzymany na terenie jednego z placów budowy w Gnieźnie. Był tak zaskoczony wizytą policjantów, że nie stawiał żadnego oporu w zatrzymaniu. Poszukiwany trafił do Zakładu Karnego, gdzie odbędzie zasądzoną wcześniej karę pozbawienia wolności.

 

 

Przykładowy obraz

 

Powrót na górę strony