Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z wizytą u przedszkolaków

Data publikacji 20.05.2015

Przykładowy obrazPolicjantka gnieźnieńskiej komendy mł. asp. Agnieszka Jankowska odwiedziła Przedszkole nr 1 mieszczące się na os. Łokietka. Mundurowa rozmawiała z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, bezpiecznej zabawie oraz o innych zagrożeniach w ich otoczeniu. Dużym zainteresowaniem dzieciaków cieszyło się jak zawsze wyposażenie policjanta.

 

Funkcjonariuszka gnieźnieńskiej komendy mł. asp. Aldona Nowak po raz kolejny spotkała się z przedszkolakami. Podczas przeprowadzonych zajęć policjantka rozmawiała między innymi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym jak i w trakcie zabawy. Dużą pomocą w tym zakresie okazał się autochodzik. Poruszono również temat zachowania się w kontakcie z nieznajomą osobą oraz noszenia odblasków.

Spotkanie było również okazją do przypomnienia telefonicznych numerów alarmowych i omówienia przykładów ich użycia. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu. Dużym zainteresowaniem cieszyło się jak zawsze wyposażenie policjantki, którego używa w codziennej służbie.

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 
 

 

Powrót na górę strony