Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uzależnia mnie tylko sport

Data publikacji 13.05.2015

Przykładowy obrazW miniony weekend na małym skansenie w Dziekanowicach odbyła się akcja zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego pod nazwą „Uzależnia mnie tylko sport”. Podczas imprezy odbył się bieg rodzinny, w którym udział wziął Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie wraz ze swoim synem zajmując II miejsce.

 

Celem kampanii, której organizatorem był Samorząd Województwa Wielkopolskiego jest przede wszystkim promocja i realizacja zadań dotyczących profilaktyki uzależnień w połączeniu z aktywnością ruchową uczestników imprez. Do głównych zadań projektu należy także zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży na temat szkód wynikających z używania alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

Jedna z imprez w ramach tej kampanii odbyła się  w miniony weekend  w Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy – Mały Skansen. Pięć godzin wcześniej akcja wystartowała na stadionie miejskim mieszczącym się przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie.

W ramach akcji „Uzależnia mnie tylko sport” odbył się bieg rodzinny. Tradycyjnie, nie zabrakło na nim policjantów. Jednym z uczestników tego biegu był Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie podinsp. Przemysław Kozanecki wraz ze swoim synem Krzysztofem. Nasi biegacze podczas swoich zmagań spisali się medal zajmując w klasyfikacji II miejsce.

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 
 

 

Powrót na górę strony