Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się po... sok i 2 bułki!

Data publikacji 11.05.2015

Przykładowy obrazPolicjanci z Zespołu Dzielnicowych zatrzymali w miniony weekend 20-letniego mieszkańca gminy Nekla. Młody mężczyzna jest podejrzewany o kradzież i włamanie do fiata zaparkowanego na os. Skiereszewo w Gnieźnie. Po wykonaniu czynności mężczyzna został zwolniony do domu.

 

Sytuacja wydarzyła się pod koniec kwietnia br. Wówczas to nieznany sprawca wybił jedną z szyb w Fiacie Punto, a następnie ukradł z środka kilka soków i … 2 bułki. Powstałe straty na szkodę firmy w Poznaniu wyceniono na kwotę 500 złotych. Kilka dni później z tego samego samochodu, po oderwaniu taśmy zabezpieczającej okno sprawca ukradł cukierki i 12 sztuk puszek aluminiowych z witaminami i innymi produktami spożywczymi.

Czynności przeprowadzone w tej sprawie przez gnieźnieńskich dzielnicowych doprowadziły do wytypowania i zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o dokonanie tych czynów. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec gminy Nekla, przebywający w Gnieźnie. Podczas wykonywania przez dzielnicowych czynności służbowych mężczyzna przyznał się do popełnienia wymienionych czynów.

Sprawa jest w toku.

Powrót na górę strony