Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla odchodzących na emeryturę - video

Data publikacji 08.05.2015
IMG 4407Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Rafał Batkowski spotkał się w Klubie Policyjnym z policjantami i pracownikami Policji, którzy odchodzą na emeryturę. Uroczystość była okazją do podziękowania ze strony kierownictwa wielkopolskiej Policji za ich dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie w służbie.


W Klubie Policyjnym w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu 6 maja br. odbyło się spotkanie, w trakcie którego szef wielkopolskich policjantów insp. Rafał Batkowski uroczyście podziękował odchodzącym na emeryturę policjantom i pracownikom Policji. Przyszli emeryci pracowali w jednostkach Policji w Poznaniu, Wrześni, Pleszewie, Lesznie, Wągrowcu, Gnieźnie, Rawiczu, Ostrowie Wlkp. i Złotowie.

Do podziękowań i życzeń szefa wielkopolskiej Policji dołączyli się obecni na spotkaniu: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Michał Domagalski, władze samorządowe, dotychczasowi przełożeni zaproszonych gości, kapelan KWP w Poznaniu oraz przedstawiciel Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. wielkopolskiego.

Odchodzący na zasłużony odpoczynek otrzymali listy gratulacyjne i drobne upominki. Na zakończenie spotkania przy wspólnej kawie wspominali lata spędzone w służbie oraz dzielili się swoimi planami na przyszłość.

 

 

{flvremote}http://www.wielkopolska.policja.gov.pl/"/"/biblioteka/filmy4/emeryci-05-2015.flv{/flvremote}


Powrót na górę strony