Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na festynie

Data publikacji 08.05.2015

Przykładowy obrazGnieźnieńscy policjanci wzięli udział w dniu 3 maja 2015 roku w festynie sportowo – rekreacyjnym, który odbył się na terenie Ogródka Jordanowskiego przy ulicy 3 Maja w Gnieźnie. Jego organizatorem było Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan przy współudziale Urzędu Miejskiego w Gnieźnie, Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie, Rady Osiedla Stare Miasto oraz Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych w Gnieźnie.

 

Na najmłodszych uczestników festynu czekało ogromna dmuchana zjeżdżalnia, kolorowe baloniki w kształcie zwierzaków oraz kwiatków, bańki mydlane oraz malowanie twarzy, które tradycyjnie cieszyło się ogromnym powodzeniem wśród najmłodszych uczestników festynu, a także warsztaty rysunkowe prowadzone przez panie z Grupy Artystycznej „Starówka”.
Dorośli odwiedzający stoisko Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie mogli przymierzyć alko gogle, by przekonać się jak niebezpieczna jest jazda pod wpływem alkoholu. Na dzieci czekał Autochodzik, zorganizowano również mini tor przeszkód. Wszyscy chętni mieli możliwość zrobienia sobie zdjęcia w stroju funkcjonariusza oddziału prewencji.

 

 

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz

 

Powrót na górę strony