Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mistrzostwa Wielkopolski Policjantów w kolarstwie górskim Maraton MTB Wyrzysk 2015

Data publikacji 07.05.2015
Przykładowy obrazW dniu 31 maja 2015 r. Wyrzysk zamieni się w miasteczko kolarskie. Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Beata Różniak-Krzeszewska zaprasza policjantów garnizonu wielkopolskiego na „Mistrzostwa Wielkopolski Policjantów w kolarstwie górskim Maraton MTB Wyrzysk 2015” pod patronatem Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego.

 

Po raz pierwszy w Wielkopolsce w dniu 31 maja 2015 r. w Wyrzysku policjanci rozpoczną zmagania i rywalizację sportową w kolarstwie górskim. W ramach największego cyklu wielkopolskich imprez rowerowych BIKE CROSS MARATON GOGOLMTB 2015 odbędzie się konkurencja branżowa dla policjantów.

Funkcjonariusze Policji na co dzień służący w wielkopolskiej Policji zamienią mundur na stroje kolarskie i staną na linii startu, by powalczyć o puchar Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, a tym samym o tytuł mistrzowski najlepszego policjanta i policjantki w kolarstwie górskim.

Cytując organizatora cyklu maratonów Wojciecha Gogolewskiego z TKKF Ognisko „Pałuki” zaproszenie dotyczy wszystkich zarażonych „cyklozą”. Będzie „rodzinnie i wyścigowo”. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu także rodziny policjantów, fanów zmagań sportowych, by mocno kibicować na trasie maratonu, ale także w miłej atmosferze spędzić niedzielne popołudnie.

 

Przykładowy obraz

 

 

Informacje organizatora dla uczestników zawodów
 

Szczegóły i opis trasy znajdują się na stronie www.bikecrossmaraton.pl Zachęcamy do lektury ciekawych opisów i spostrzeżeń organizatora na temat maratonów MTB.

Organizator: Komendant Powiatowy Policji w Pile oraz TKKF Ognisko ”Pałuki” pod patronatem Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego

Termin: 31 maja 2015 r. (zapisy do dnia 20 maja 2015 r.)

Miejsce: Wyrzysk (powiat pilski) Targowisko, ul. Młyńska

Program:

-     8.00 – 10.00 zapisy w biurze zawodów,

-    11.05 ustawianie w sektorze startowym,

-     11.30 Start honorowy dystans MINI, ok. 2km dalej następuje start ostry. Sygnałem startu ostrego jest klakson samochodu pilotującego i jego szybki odjazd. Zabrania się wyprzedzania samochodu pilotującego w czasie startu honorowego

-     ok. 15.00 Dekoracje dystans MINI,

-     ok. 16.00 Konkursy z nagrodami dla uczestników,

-     ok. 17.00 Zakończenie Imprezy.

UWAGA! W przypadku ZAINTERESOWANIA ZAPISEM NA ZAWODY, PROSIMY O KONTAKT NA ADRES MAILOWY:

annastarzynska@onet.eu


Drogą mailową zostanie przesłany druk zgłoszeniowy oraz regulamin.

 

Powrót na górę strony