Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne zmagania sportowe funkcjonariuszy

Data publikacji 06.05.2015

Przykładowy obrazWeekend majowy obfitował w wiele imprez sportowych i kulturalnych. W dwóch biegach, które odbyły się w tym czasie wystartowali ponownie biegacze z gnieźnieńskiej komendy.

 

1 maja odbył się bieg na dystansie 10 kilometrów w Wągrowcu, który przyciągnął dużą rzeszę kibiców. Trasa przebiegała ulicami miasta i do pokonania były trzy pętle. Po biegu było można spalone kalorie uzupełnić serwowanym ryżem i bananem.

Natomiast 3 maja odbył się półmaraton na trasie Mogilno-Trzemeszno. Przed rozpoczęciem głównego biegu odbyły się też biegi dziecięce i młodzieżowe.

W Mogilnie z uwagi na przypadającą rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja przed pomnikiem poświęconym „Bohaterom Walk O Polskość I Wolność Ziemi Mogileńskiej” zostały złożone kwiaty przez przybyłe delegacje, w tym służb mundurowych oraz biegaczy.

Po oficjalnym przywitaniu bieg rozpoczął się o godzinie 10.30 i na trasę ruszyło około 460 zawodników i zawodniczek. Każdy po przekroczeniu mety był zmęczony, ale zadowolony z pokonania wymagającej trasy. Na szczególne uznanie zasługują ci biegacze, którzy zmagali się pierwszy raz z tak długim dystansem. W naszym gronie była to koleżanka Ewelina Woźniak.

Nad bezpieczeństwem w imprezach czuwali przedstawiciele służb mundurowych tj. funkcjonariusze Policji, Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej.

W powyższych biegach uczestniczyli policjanci z gnieźnieńskiej komendy: Ewelina Woźniak, Witold Krysiński, Błażej Małolepszy, Krzysztof Socha, Marek Ptak.

Do zobaczenia na biegu 10 maja w Swarzędzu. Wszystkim życzymy udanego startu oraz samych „życiówek”.

 

tekst/zdjęcia - Marek Ptak

 

 

Przykładowy obraz

 

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 
 Przykładowy obraz
 
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 

 

 

Powrót na górę strony