Policjanci z patrolu zatrzymali sprawcę kradzieży plecaka - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z patrolu zatrzymali sprawcę kradzieży plecaka

Data publikacji 27.02.2015

Przykładowy obrazPolicjanci referatu patrolowo – interwencyjnego z Gniezna zatrzymali 20-latka, który z niezamkniętego samochodu ukradł plecak z zawartością dokumentów, pieniędzy i dwóch telefonów komórkowych. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek, 26 lutego br. około godziny 9.00. Policjanci referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który z niezamkniętego samochodu zaparkowanego na parkingu przed jednym z marketów w Gnieźnie dokonał kradzieży.

Jak ustalili mundurowi, sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę właściciela samochodu, który zostawił swój pojazd otwarty i ukradł z jego wnętrza plecak, w którym znajdowały się dwa telefony komórkowe, portfel z dokumentami i 50 złotych.

Policjanci z patrolu podjęli działania, które doprowadziły ich do złodzieja. Okazał się  im 20-letni gnieźnianin. Podczas przeszukania jego mieszkania mundurowi znaleźli portfel ze skradzionymi przedmiotami, który zwrócono właścicielowi. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Sprawa jest w toku.

Za kradzież grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Przykładowy obraz