Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mieleszyn- podsumowanie debaty społecznej

Data publikacji 30.12.2014

Przykładowy obrazPodczas spotkania z udziałem policjantów, wójta, radnych, sołtysów debatowano na temat bezpieczeństwa w gminie Mieleszyn.

 

Podczas wczorajszej (29.12.14) debaty w Mieleszynie na pytania odpowiadał Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Artur Sobolewski, a także Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego kom. Sławomir Sikorski.

Oprócz tematów związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym na drogach przebiegających przez gminę Mieleszyn, poruszano tematy dotyczące między innymi narkotestów, uprawnień policjantów pełniących służbę na akwenach wodnych, przemocy w rodzinie, naprawy usterek w infrastrukturze drogowej, udziału dzielnicowego na zebraniach w sołectwach. Uczestnicy debaty pytali i postulowali o dalsze prowadzenie spotkań profilaktycznych, które miałyby charakter edukacyjny i pokazałyby młodzieży jak unikać zagrożeń. Proszono również o zwiększenie policyjnych patroli w miejscach wskazanych jako zagrożone.

Na zakończenie debatę podsumowali:  Wójt Gminy Mieleszyn Janusz Kamiński  oraz Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie. Policjanci zapewnili wdrożenie do realizacji podniesionych na debacie wniosków oraz postulatów związanych z poprawą bezpieczeństwa mieszkańców gminy Mieleszyn.

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 

 

 

Powrót na górę strony