Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poważny wypadek w Gnieźnie.

Data publikacji 28.12.2014

Przykładowy obrazW sobotę, 27 grudnia br. około godziny 18.30 w Gnieźnie, na drodze krajowej nr 15 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W wyniku tego wypadku z licznymi złamaniami i innymi obrażeniami ciała do szpitali w Gnieźnie, Wrześni i Słupcy trafiło pięć osób.

 

Jak wynika z wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem marki Renault Megane, 20-letni mieszkaniec Ostródy jadąc od strony Trzemeszna w kierunku Poznania na prostym odcinku nieoświetlonej drogi na skutek zaśnięcia zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem marki Mercedes Benz, kierowanym przez 38-letnią mieszkankę Mogilna jadącą od strony Poznania w kierunku Trzemeszna.

Do szpitali w Gnieźnie, Wrześni oraz Słupcy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni kierujący megane, kierująca mercedesem oraz trzy pasażerki tego pojazdu. Wszyscy uczestnicy tego wypadku pozostali w celu dalszego leczenia w wymienionych szpitalach.

Kierującemu renault zatrzymano prawo jazdy. Pojazdy zabezpieczono na parkingu depozytowym w Gnieźnie.

W trakcie wykonywania czynności ruch pojazdów został wstrzymany na obu pasach ruchu na około 2 godziny. Na ten czas wprowadzono objazdy.

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 
 Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 

 

Powrót na górę strony