Spotkanie opłatkowe - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Spotkanie opłatkowe

Data publikacji 20.12.2019

Przy świątecznym opłatku spotkała się na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie kadra kierownicza, kierownicy, pracownicy komendy. W spotkaniu wzięli udział także zaproszeni goście.

 

Koniec roku zawsze skłania do przemyśleń i refleksji nad tym co spotkało nas w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Uroczyste spotkanie opłatkowe, które odbyło się 20 grudnia 2019 roku minęło pod znakiem wzajemnych życzeń.
Pośród przybyłych gości znaleźli się m.in. zastępca Komendanta Wojewódzkiego w Poznaniu, insp. Rafał Pawłowski, przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciel duchowieństwa, związków zawodowych, zarówno policjantów jak i pracowników Policji, kadra kierownicza, pracownicy policji.

Gospodarz dzisiejszego spotkania insp. Przemysław Kozanecki Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie, składając życzenia zaproszonym gościom, a także policjantom i pracownikom cywilnym życzył przede wszystkim zdrowia, wytchnienia i spokoju. W trakcie spotkania głos zabrał również zastępca Komendanta Wojewódzkiego w Poznaniu i Prezydent Miasta Gniezna Pan Tomasz Budasz, którzy złożyli życzenia.

Kapelan gnieźnieńskich funkcjonariuszy ks. Jacek Orlik skierował do zebranych kilka zdań umocnienia pasterskiego. Tradycyjnie z Betlejemskim Światłem Pokoju przybyli harcerze. Następnie uczestnicy spotkania połamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.