KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji w Gnieźnie

  Gnieźnieńskie obchody Święta Policji stały się okazją do wręczenia awansów, wyróżnień i odznaczeń. Tego dnia policjanci i pracownicy Policji z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie odebrali z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Romana Kustera akty mianowania na wyższe stopnie policyjne i odznaczenia.

 2. W Cielimowie utonęła 19-latka

  Statystyki są bezwzględne, co do utonięć osób korzystających ze zbiorników wodnych w czasie fali upałów. Policja apeluje o korzystanie tylko ze strzeżonych miejsc do pływania kiedy jest obecny ratownik i wywieszona biała flaga. Przyczyny utonięć są różne jednak główną przyczyna jest brak posiadania umiejętności pływania, sięganie po alkohol, narkotyki, dopalacze i wiele innych w tym „ułańska fantazja”...

 3. Pomagają również policjanci

  Na terenie Gniezna w wyniku burzy doszło do zerwania dachów oraz powaleń drzew na drogi, w lasach, parkach, skwerach. Wystąpiły lokalne podtopienia piwnic, z uwagi na zerwrane linie energetyczne nastąpił czasowy brak w dopływie prądu. W akcję sprzątania miasta włączyli się mieszkańcy oraz poza godzinami służby policjanci, którzy wraz ze strażakami i strażnikami miejskimi uporządkowali Skwer im. Miasta Speyer.

 4. Gnieźnieńska policjantka po służbie zatrzymała pijanego kierowcę

  Gnieźnieńska policjantka z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą sierż. sztab. Kinga Kasprzyk – Wrzosek przejeżdżając po służbie przez Witkowo zatrzymała nietrzeźwego kierowcę, który spowodował kolizję drogową. Funkcjonariuszka widząc zachowanie 21-latka od razu podjęła decyzję o uniemożliwieniu mu dalszej jazdy.

 5. Uczcił 98. rocznicę powstania Policji Państwowej

  Była to pierwsza próba przepłynięcia przez gnieźnieńskiego policjanta asp. sztab. Adama Owczarzaka Jeziora Lednickiego. Na jego terenie znajduje się wyspa Ostrów Lednicki, która była rezydencją pierwszego władcy Polski. To właśnie tutaj przebywał książę Mieszko I. Na pamięć tego miejsca i powołania Policji Państwowej w czasie 223 minut nasz funkcjonariusz przepłynął jezioro.

 6. Z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk wraz z I Zastępcą nadinsp. Andrzejem Szymczykiem, Zastępcą nadinsp. Janem Lachem oraz Zastępcą nadinsp. Heleną Michalak składają specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji, a także ich bliskim.

 7. Tragiczny wypadek w Wydartowie

  We wtorek, 8 sierpnia 2017 roku około godziny 23:30 na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Wydartowo w gminie Trzemeszno doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. Mężczyzna osobówki, po przewiezieniu do szpitala w wyniku doznanych obrażeń ciała zmarł. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny zdarzenia.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 9. Policja i Radio PLUS Gniezno w Skorzęcinie

  Funkcjonariusze gnieźnieńskiej Policji uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Radio PLUS Gniezno przy fontannie w Skorzęcinie. Głównym celem obecności Policji była akcja profilaktyczna w ramach programu „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”...

 10. Patrzysz a czy widzisz?

  Dziwny jest ten świat – śpiewał Czesław Niemen. Patrząc na drugiego człowieka i wsłuchując się w rytm bicia jego serca uświadamiam sobie, czy jestem wstanie usłyszeć głos swojego serca? Miarą każdego człowieka jest umiejętność widzenia i słyszenia każdego, który staje na mojej drodze. Dziś staje przede mną Kornelia Kuczma córka naszego kolegi. Zatem pytam: patrzysz a czy widzisz?