KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy

Najczęściej czytane

 1. Pan Jan przeszedł na emeryturę

  W gnieźnieńskiej komendzie odbyło się pożegnanie pracownika cywilnego Pana Jana Kaszyńskiego, który przeszedł na emeryturę.

 2. Powiatowe obchody Święta Policji.

  Na placu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie 9 sierpnia 2019 r. miała miejsce uroczysta gala z okazji Święta Policji. Było to święto szczególne, gdyż w tym roku świętujemy 100 rocznicę Powstania Policji Państwowej. Za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu policjanci odebrali odznaczenia i awanse na wyższe stopnie i stanowiska. Zostały również wręczone medale za zasługi na rzecz NSZZ Policjantów oraz Wielkopolskiej Policji, a także wyróżnienia dla pracowników cywilnych. W obchodach święta uczestniczyli m.in. parlamentarzyści, samorządowcy z całego powiatu gnieźnieńskiego, przedstawiciele instytucji państwowych i środowisk mundurowych.

 3. Zapraszamy na uroczyste obchody Święta Policji

  Serdecznie zapraszamy na uroczysty apel z okazji Święta Policji, który odbędzie się 9 sierpnia 2019 roku o godz. 10:30 na placu Komendy Powiatowej Policji przy ul. Papieża Jana Pawła II 2 w Gnieźnie. Ta wyjątkowa uroczystość odbędzie się w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej.

 4. Profesjonalna plantacja konopi zlikwidowana

  Policjanci z Gniezna i Kłecka wpadli na trop profesjonalnej plantacji konopi. W zlikwidowanej wytwórni znajdującej się na terenie działki rekreacyjnej znajdującej się na terenie powiatu gnieźnieńskiego funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 700 krzewów i sadzonek oraz urządzenia służące do ich uprawy. Zatrzymani w tej sprawie dwaj mężczyźni w wieku 41 i 53 lat usłyszeli już zarzuty. Decyzją sądu jeden z podejrzanych został aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi im kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 5. Wsiadł i odjechał. Kto rozpoznaje sprawcę?

  Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło doszło 4 czerwca 2019 roku w sklepie na osiedlu Pustachowa w Gnieźnie.

 6. Śmiertelne potrącenie 12-latka

  W piątek, 26 lipca 2019 roku w miejscowości Głębokie w gminie Kiszkowo doszło do tragicznego wypadku. Z nieznanej na chwilę obecną przyczyny kierowca ciągnika rolniczego jadąc z dwiema przyczepami podczas wymijania śmiertelnie potrącił 12-letniego rowerzystę. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

 7. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 8. Policjanci propagowali "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"

  W słoneczną niedzielę ekipa Radia PLUS Gniezno po raz kolejny zagościła w jednym z największych w Polsce kompleksów turystycznych w Skorzęcinie, a wraz z nią policjanci, żołnierze, piloci i strażacy, którzy przy tej okazji prowadzili działania profilaktyczne. Przez kilka godzin funkcjonariusze przekazywali w wywiadach na żywo oraz przy swoim stoisku porady na temat bezpiecznego wypoczynku. Były również konkursy dla dzieci i dorosłych z ciekawymi nagrodami.

 9. Ukradła 900 zł.Teraz usłyszała zarzut

  Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzemesznie przedstawili zarzut kobiecie podejrzanej o kradzież 900 złotych. Do zdarzenia doszło w lutym tego roku w Trzemesznie. W sprawie pomocny okazał się zapis z kamery zamontowanej w sklepie, w którym doszło do kradzieży. Publikacja wizerunku sprawczyni kradzieży w mediach, spowodowała, że rozpoznała ją mieszkanka Witkowa.

 10. Wypadek drogowy w Ruchocinie koło Witkowa

  W niedzielę, 21 lipca 2019 roku około 21:30 w miejscowości Ruchocin w gminie Witkowo doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku 3 osoby zostały przewiezione do szpitala w Gnieźnie i 3 do szpitala w Słupcy.