KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy

Najczęściej czytane

 1. Usiłował zabić konkubinę - video

  Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali sprawcę znęcania się i kilkukrotnego ugodzenia nożem konkubiny. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie gminy Łubowo. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wobec 44-letniego podejrzanego tymczasowy trzymiesięczny areszt. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

 2. We właściwym miejscu i czasie. Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał skoczyć z wiaduktu

  Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego z Gniezna uratowali 39-letniego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo, skacząc z drogowego wiaduktu. Mundurowi wracali z interwencji, gdy zauważyli przy barierce wiaduktu nerwowo zachowującego się mężczyznę. Natychmiast zatrzymali radiowóz i ruszyli z pomocą.

 3. Poszukujemy sprawcy kradzieży torebki. Kto rozpoznaje?

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki damskiej. Do zdarzenia doszło 7 stycznia 2020 na terenie Parku Trzech Kultur przy ulicy Budowlanych w Gnieźnie. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który ma związek z tym zdarzeniem.

 4. Policjanci podsumowali 2019 rok

  W auli Instytutu Kultury Europejskiej odbyła się narada roczna gnieźnieńskich policjantów z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafała Pawłowskiego, zastępcy prezydenta Gniezna Michała Powałowskiego, Komendanta Powiatowego insp. Przemysława Kozaneckiego, jego zastępców, kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych oraz zaproszonych gości.

 5. Przekazanie radiowozu.

  Nowy radiowóz oznakowany został wczoraj przekazany do użytku policjantom z Komisariatu Policji w Kłecku. W jego zakupie partycypowało Miasto i Gmina Kłecko, Gmina Mieleszyn i Gmina Kiszkowo.

 6. KWP - Nie czekaj, zadzwoń już dziś! 1️⃣9️⃣ 9️⃣9️⃣7️⃣

  Właśnie dziś ostatni dzień stycznia, a Ty jeszcze nie zdecydowałeś/aś? Nie czekaj, zadzwoń już dziś!

 7. "Bezpieczne Ferie 2020" - dzieci odwiedziły policjantów

  Gnieźnieńskich policjantów w tym tygodniu odwiedziły dzieci przebywające na półkoloniach w szkole Porkom. Spotkanie było okazją, aby porozmawiać o bezpieczeństwie w ramach akcji ,, Bezpieczne Ferie 2020” oraz przyjrzeć się bliżej codziennej pracy policjantów.

 8. Oferta pracy

  Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie ogłasza nabór na stanowisko starszego technika w Zespole Prezydialnym.

 9. Cztery areszty i dozór za rozboje

  Rozbój, kradzież, bójka, pobicie, narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia - to zarzuty jakie w różnych konfiguracjach usłyszało czterech mężczyzna i jedna kobieta. Podejrzani mają od od 24 do 47 lat i są mieszkańcami Gniezna. Zatrzymani mężczyźni decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie, wobec 43-letniej kobiety prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

 10. Policjanci zabezpieczyli alkohol - był sprzedawany w gnieźnieńskim lokalu bez zezwolenia

  Walentynki to wyjątkowy dzień dla zakochanych. Część z nich spędzi go w romantycznym miejscu w Gnieźnie, jednak dzisiaj nie będzie tam można kupić alkoholu. Dlaczego? Dlatego, że właścicielowi lokalu grozi wysoka kara grzywny. Jak ustali policjanci zajmujący się przestępstwami gospodarczymi sprzedawany tam był alkohol bez wymaganego zezwolenia. W toku prowadzonych działań funkcjonariusze zabezpieczyli około kilkadziesiąt litrów napojów procentowych różnych marek.