KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy

Najczęściej czytane

 1. Gnieźnieńska drogówka ma nowego zastępcę naczelnika

  Asp. sztab. Piotr Kędzierski został zastępcą naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Gnieźnie. Rozkaz o mianowaniu wręczył mu dzisiaj komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki.

 2. Pomyśl zanim usiądziesz za kierownicą, czyli dziecko bezpieczne na drodze

 3. Nabór na stanowisko pracownik obsługi gospodarczej KP Kłecko

  Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie ogłasza nabór na stanowisko pracownika obsługi gospodarczej Komisariatu Policji w Kłecku.

 4. Kom. Rafał Chełmikowski komendantem w Witkowie

  Komisarz Rafał Chełmikowski został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Witkowie. W uroczystości, która odbyła się dzisiaj w komisariacie, oprócz przedstawicieli policji, udział wzięli samorządowcy z gmin, na terenie których pracują policjanci z komisariatu w Witkowie - burmistrz gminy i miasta Witkowo Marian Gadziński i wójt gminy Niechanowo Szymon Robaszkiewicz.

 5. Mili goście na Posterunku w Fałkowie

  W dniu 23 września 2019 roku Posterunek Policji w Fałkowie odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 1 w Fałkowie. Maluchy zwiedziły posterunek natomiast mł. asp. Marcin Drzewiecki rozmawiał z dziećmi na temat bezpieczeństwa oraz opowiedział o pracy policjanta. Ogromną satysfakcję przedszkolakom sprawił radiowóz z włączonymi sygnałami błyskowymi i dźwiękowymi. Na koniec dzieci otrzymały słodki upominek.

 6. Gniezno - Odsłonięcie tablicy pamiątkowej kom. Józefa Wróblewskiego

  Przed Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie odsłonięto tablicę upamiętniającą komisarza Józefa Wróblewskiego. W latach 1938-1939 był Kierownikiem Komisariatu Policji Państwowej w Gnieźnie, ostatnim przedwojennym komendantem w tym mieście. Za wojskową i policyjną służbę był wielokrotnie odznaczany. Dla dobra Ojczyzny, poświęcił to co najcenniejsze – życie.

 7. Policyjni antyterroryści odbili autobus z rąk terrorystów. W ramach ćwiczeń

 8. Bezpieczny powrót z wakacji

 9. Policja dla ekologii i bezpieczeństwa

  Gnieźnieńscy policjanci włączyli się w akcję Miasta Gniezna skierowaną do seniorów i najmłodszych pod nazwą "Bezpieczny senior/ bezpieczne dziecko na drodze – w ruchu pieszym i rowerowym". Na gnieźnieńskim Rynku funkcjonariusze uświadamiali rowerzystom i pieszym, jak zgodnie z zasadami prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drodze.

 10. ZAPROSZENIE

  W najbliższy czwartek, 17 października br. zapraszamy wszystkich policjantów, pracowników cywilnych ich rodziny, ale i mieszkańców Gniezna do uczestnictwa w uroczystościach związanymi z odsłonięciem tablicy pamiątkowej komisarza Józefa Wróblewskiego Kierownika Komisariatu Policji Państwowej w latach 1938 - 1939.