KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy

Najczęściej czytane

 1. Przyjdź lub zadzwoń pod numer 19 997! Porozmawiamy o zatrudnieniu!

  Zastanawiasz się nad swoją zawodową przyszłością? Szukasz pracy ciekawej i satysfakcjonującej? Pomyśl o służbie w Policji! Zadzwoń pod numer infolinii 19 997 lub skontaktuj się z najbliższą jednostką Policji! Po skończeniu kursu podstawowego gwarantujemy zarobki od 3150 złotych na rękę.

 2. Potrącenie dziewczynki w Dziećmiarkach

  W dniu 8 kwietnia br. o godzinie 16:30 w miejscowości Dziećmiarki w gminie Kłecko doszło do potrącenia 6-letniej dziewczynki, która wbiegła na jezdnię za piłką wprost pod nadjeżdżający pojazd. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

 3. Rozpoznajesz mężczyznę i kobietę? Zadzwoń!

  Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawców kradzieży. Do zdarzenia doszło 26 stycznia 2019 roku . Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę i kobietę, którzy mają związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.

 4. Policjanci na XVII Biegu Europejskim

  W sobotę, 6 kwietnia 2019 odbył się kolejny Bieg Europejski. Pogoda dopisała. Również i tym razem nie zabrakło reprezentantów Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

 5. Policjanci drogówki uratowali sowę

  Prawdopodobnie szybka reakcja policjantów drogówki uratowała życie sowy płomykówki, która została potrącona przez samochód. Ptak jest już pod specjalistyczną opieką.

 6. Finał kursu z zakresu bezpieczeństwa osobistego kobiet

  Wczoraj, w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie, odbyło się uroczyste zakończenie zajęć z bezpieczeństwa osobistego kobiet. Prócz uczestniczek, instruktora, oficera prasowego, profilaktyka społecznego, uczennic z klasy o profilu policyjnym wziął w nim udział I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie nadkom. Sławomir Sikorski.

 7. Wynik naboru

  Wynik naboru na stanowisko inspektora Zespołu Obsługi Systemów Informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

 8. Wykaz kandydatów na stanowisko inspektora ZKiS

  WYKAZ OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO DALSZEGO ETAPU POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO NA STANOWISKO INSPEKTORA ZESPOŁU KADR I SZKOLENIA (w ramach zastępstwa)

 9. Nowoczesność nawiązująca do tradycji – prezentacja nowego umundurowania wyjściowego Policji

  Rok 2019 jest szczególny w historii formacji. Z okazji Jubileuszu 100. rocznicy powstania Policji Państwowej zaplanowanych zostało wiele przedsięwzięć. Jednym z nich jest wprowadzenie nowego umundurowania wyjściowego Policji, którego prezentacja odbyła się dzisiaj (22 marca br.) w Biurze Historii i Tradycji Policji KGP.

 10. Nabór na stanowisko inspektora (w ramach zastępstwa)

  Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie poszukuje kandydatów na stanowisko inspektor (w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej) w Zespole Kadr i Szkolenia KPP w Gnieźnie