KPP Gniezno

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Zaginiona 39-latka odnalazła się

  Poszukiwana od kilkunastu godzin 39-letnia mieszkanka gminy Trzemeszno odnalazła się. Informację o tym, gdzie znajduje się zaginiona przekazała Policji mieszkanka Wierzbiczan.

 2. Nie ma przyzwolenia na przestępstwa z nienawiści

  Gnieźnieńscy policjanci w wyniku podjętej interwencji zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa dwóch mężczyzn, którzy przy użyciu wiatrówki grozili obywatelom Maroka. Nie ma przyzwolenia na tego rodzaju mowę nienawiści. Gnieźnieńscy policjanci są stanowczy w przypadku tego rodzaju przestępstw. Obaj zatrzymani w związku z podejrzeniem przestępstwa z nienawiści, trafili do policyjnego aresztu.

 3. Tragiczny wypadek w Świątnikach Małych w gminie Mieleszyn

  We wtorek, 23 stycznia 2018 roku około godziny 11:30 w miejscowości Świątniki Małe w gminie Mieleszyn doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł jeden z kierujących pojazdem.

 4. Wprowadzenie nowego Komendanta Komisariatu Policji w Trzemesznie

  Dzisiaj w Komisariacie Policji w Trzemesznie odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego Komendanta Komisariatu Policji, którym został st. asp. Krzysztof Kaczmarek. Wprowadzenia dokonał Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie mł. insp. Przemysław Kozanecki. W uroczystości wzięli udział I Zastępca komendanta nadkom. Sławomir Sikorski, policjanci i pracownik cywilny komisariatu, a także burmistrz Krzysztof Dereziński.

 5. Gnieźnieńscy policjanci podsumowali 2017 rok

  W sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gnieźnie odbyła się narada roczna podsumowująca osiągnięcia gnieźnieńskich policjantów w 2017 roku. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Rafał Pawłowski, Starosta Powiatu Gnieźnieńskiego Pani Beata Tarczyńska, Prezydent Gniezna Pan Tomasz Budasz, przedstawiciele służb i instytucji współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie oraz kadra gnieźnieńskiej komendy i jednostek podległych.

 6. Czujny także po służbie

  Asp. sztab. Dariusz Pawłowski - technik kryminalistyki z gnieźnieńskiej komendy nie dopuścił, żeby dziwnie zachowujący się kierowca volkswagena turana kontynuował jazdę samochodem, bez skontrolowania go przez policjantów. Policjant w czasie wolnym od służby swoim prywatnym samochodem jechał za podejrzanym autem, które starało się go zgubić na osiedlowych uliczkach, a następnie zatrzymał kierującego i przekazał przybyłemu na miejsce patrolowi. Okazało się, że pojazd, którym poruszał się 30-letni gnieźnianin był poszukiwany przez policję niemiecką do celów karnych.

 7. Zderzenie samochodu z pociągiem

  We wtorek, 30 stycznia 2018 roku około godziny 8:30 na ul. Dworcowej w Żydowie doszło do zderzenia samochodu Man TGL z pociągiem towarowym. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 9. Przewodnicy psów służbowych otrzymali nowy radiowóz

  Ze środków Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu i Starostwa Powiatowego w Gnieźnie zakupiono dla policji nowy samochód marki Fiat Doblo przystosowany do przewozu psów służbowych. Uroczystego wręczenie kluczy do nowego radiowozu przewodnikom odbyło się obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Rafała Pawłowskiego i Starosty Powiatu Gnieźnieńskiego Pani Beaty Tarczyńskiej.

 10. Widziałeś to zdarzenie? Skontaktuj się z Policją

  Policjanci proszą o pilny kontakt świadków uszkodzenia ciała, do którego doszło z 16 na 17 grudnia 2017 około godziny 2:45 przed Klubem Młyn na ul. Roosevelta w Gnieźnie. W szczególności proszone są osoby, które widziały szarpaninę pomiędzy dwoma młodymi mężczyznami.