KPP Gniezno

Ważne informacje - 5 artykułów

Najczęściej czytane

 1. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie odszedł na emeryturę

  Dzisiaj ze służbą w mundurze pożegnał się I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie – nadkom. Sławomir Sikorski. Od początku swojej kariery był związany z komendą w Gnieźnie.

 2. Znaleziono zwłoki 53-letniego gnieźnianina

  We wtorek po południu wpłynęła do nas informacja od kobiety spacerującej z psem o ujawnieniu zwłok, które miały znajdować się na nieużytkach przy ulicy Borowej w Gnieźnie.

 3. Amator kosmetyków w rękach mundurowych

  35-letni mężczyzna podczas swoich pobytów w markecie spożywczym w dziale drogeryjnym ukradł w sumie 36 sztuk dezodorantów, myśląc że ujdzie mu to na sucho. Jego łupem padł towar o łącznej wartości ponad 700 złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

 4. Policjanci przekazali książki

  Raz przeczytane często zalegają na domowych półkach. Dlatego dzielnicowa st. sierż. Patrycja Piorowicz z gnieźnieńskiej komendy postanowiła podzielić się swoimi książkowymi zbiorami z pensjonariuszami domów opieki społecznej. Do akcji włączyło się kilku policjantów i pracowników komendy.

 5. Jechała pod prąd, spowodowała wypadek

  Policjanci z gnieźnieńskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem na ulicy Poznańskiej w Gnieźnie. W wyniku zderzenia dwóch aut, jedna osoba została ranna.

 6. Wysoka kara za złamanie zasad kwarantanny

  Karę administracyjną w wysokości 5 tysięcy złotych muszą zapłacić dwaj mieszkańcy Gniezna, którzy złamali zasady kwarantanny. Kara podlega natychmiastowej wykonalności z momentem doręczenia i powinna być zapłacona w terminie 7 dni. Za złamanie kwarantanny grozi obecnie nawet 30 tysięcy złotych grzywny.

 7. Rozpoznajesz mężczyznę? Zadzwoń lub napisz!

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży artykułów kosmetycznych z terenu drogerii mieszczącej się przy ulicy Chrobrego w Gnieźnie. Do zdarzenia doszło 15 lutego 2021 roku. Wartość strat oszacowano na ponad 1200 zł.

 8. Nie daj się złapać w SIECI

  Chcesz wspierać finansowo innych, którzy potrzebują Twojej pomocy nie mamy nic przeciwko temu, ale rób to z głową. Tylko we wtorek przyjęliśmy cztery zgłoszenia dotyczące oszustw, dlatego stosuj się do poniższych zasad, a unikniesz niepotrzebnych wizyt u mundurowych!

 9. Oferta pracy

  Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie ogłasza nabór na stanowisko starszego technika w Zespole Prezydialnym.

 10. Czy wiesz, że?

  Czy wiesz, że wiele zachowań nagannych społecznie uregulowano w Kodeksie wykroczeń? Cześć XIV.