Świadków kolizji prosimy o kontakt - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Świadków kolizji prosimy o kontakt

Data publikacji 12.06.2018

Policjanci z Trzemeszna wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej, do której doszło 4 czerwca br. w Wymysłowie. Kierujący samochodem koloru ciemnego najprawdopodobniej marki RENAULT jadąc z kierunku Trzemeszna w kierunku Gniezna na prostym odcinku drogi uderzył w pojazd TOYOTA Yaris, którego kierujący zatrzymał się na przejeździe kolejowym z uwagi na opuszczone drągi rogatkowe. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.

 

Komisariat Policji w Trzemesznie prowadzi czynności wyjaśniające w związku z kolizją drogową, do której doszło w dniu 4 czerwca 2018 roku około godz. 8:45 na drodze krajowej nr 15 w Wymysłowie. Kierujący samochodem koloru ciemnego najprawdopodobniej marki RENAULT jadąc z kierunku Trzemeszna w kierunku Gniezna na prostym odcinku drogi nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył samochodu osobowego marki TOYOTA Yaris, którego kierujący zatrzymał się na przejeździe kolejowym z uwagi na opuszczone drągi rogatkowe. Sprawca zdarzenia oddalił się w kierunku Gniezna.

Świadków powyższego zdarzenia prosimy o kontakt z prowadzącym postępowanie st. sierż. Bartoszem Marczewskim z Komisariatu Policji w Trzemesznie, tel. 61-426-03-50.